Dark Shcool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dark Shcool

Here are we...The DEATHEATERS!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Масата на учениците от трето ниво

Go down 
+2
КеЙсИ_РиДдЪл
Тереза Лестранж
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
КеЙсИ_РиДдЪл
трето ниво
трето ниво
КеЙсИ_РиДдЪл


Брой мнения : 11
Age : 33
Registration date : 10.12.2007

Масата на учениците от трето ниво - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците от трето ниво   Масата на учениците от трето ниво - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 3:57 pm

..и й каза:
-Как очакваш да говоря пред Айси?
-Добре,ам..искаш ли да ви оставим да се разберете с Ерик?-предложи разтревожена Кейси.
Тереза отдръпна поглед от нея-Погледна към Ерик,който си говореше с Драко.Момчето също отдръпна поглед от Малфой и погледна към Лестрандж с тъжен поглед.
-Добре.-каза накрая Тереза.
-Хайде.-отговори Кейси и двете се върнаха при останалите-Всички-изчезвайте!
-Ерик!-тихо каза Тери.
Забини тъкмо беше тръгнал да си ходи,но като чу името си се обърна към приятелката си.Кейси ги остави.....
Върнете се в началото Go down
Тереза Лестранж
директор на Violona
директор на Violona
Тереза Лестранж


Брой мнения : 121
Age : 31
Location : In the Dark lord house....
Registration date : 20.11.2007

Герой
Герой:

Масата на учениците от трето ниво - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците от трето ниво   Масата на учениците от трето ниво - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 5:19 pm

..и ги остави.Ерик погледна Тереза в очите и след това хвърли поглед и към Айси.
-Ерик...-започна Тери тихо-Ти избираш!Мен или Айси!Не знам,но можеш да избереш нея!Просто ти давам да ме оставиш!Няма да се противопоставям!
-Защо?-погледна я Ерик,а обицата му проблясна под залязаващото слънце,като сълза.
-Защото...може би тя може да ти даде повече безопасност.Аз имам много врагове!Ти също си в опасност,когато си с мен!Аз ще се махна от тук и ще се върна при майка ми,където ще помагам на господаря си!
Сълза се спусна по рицето на красавицата,а наоколо започна да се стъмва и да духа вятър.Косата на Тереза се вееше назад,като черна коприна....
Върнете се в началото Go down
http://ourteenlife.topicboard.net/index.htm
Ерик_Забини
трето ниво
трето ниво
Ерик_Забини


Брой мнения : 17
Age : 32
Location : In FrOnT oF YoU
Registration date : 15.12.2007

Масата на учениците от трето ниво - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците от трето ниво   Масата на учениците от трето ниво - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 5:31 pm

..Ерик се приближи към нея.Останалите гледаха към тях,очакващи да чуят какво ще каже Ерик.Тогава той проговори:
-Никога няма да избера Айси!Първо-защото я познавам от няма и ден!И второ-има само една момиче,което обичам!-след това се приближи към нея и започна да я целува,целува,целува Laughing
След като я пусна погледна към Айси,която.....


(Сори,че е късо ама нещо не мога да се сета за нещо интересно! Laughing )
Върнете се в началото Go down
Бела Лестранж
директор на Violona
директор на Violona
Бела Лестранж


Брой мнения : 44
Age : 29
Location : Варна
Registration date : 21.11.2007

Масата на учениците от трето ниво - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците от трето ниво   Масата на учениците от трето ниво - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 6:41 pm

А по това време другите стояха се и се напрягаха нещо да чуят. Но бяха много далеч от Тереза и Ерик и почти не се чуваше.
-Напразно се опитвам да чуя нещо. - мърмореше си Бела
-И аз. - каза Драко
-Дано да се разберат. - каза Айси
-Виж какво по добре си затвори устата, защото всичко стана заради тебе, ясно? - каза Бела, като едвам се сдържаше да не и забие някой юмрук.
-Я по спокойно. - каза Драко
-Ооо и ти ли си от нейната страна? - попита Бела. Айси сега с Драко ли искаш да си играеш?
Но преди да каже нещо Айси, Драко я прекъсна...
Върнете се в началото Go down
Draco Malfoi
трето ниво
трето ниво
Draco Malfoi


Брой мнения : 20
Age : 32
Registration date : 24.11.2007

Масата на учениците от трето ниво - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците от трето ниво   Масата на учениците от трето ниво - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 8:33 pm

-Престани така да й се нахвърляш!Приеми го вече!Само ти още й съскаш!!
-Няма да престана!Тя за малко не раздели Ерик и Тереза!-каза му ядно Бела.
Драко й се усмихна светло и я прегърна.
-Няма да се ядосваш!Чу ли?-прошепна й той,а клед това се обърна към Ейнджъл като попарен:
-Ейнджъл,ти днес нямаше ли часове?!
Енджъл се шокира,затули ръка с длани и каза:
-О не!О не!Аз ще вървя!Може и да хвана последния час!!Чао!
След това се затича към замъка,като пътем се превърна в лъв.
Драко започна да се смее,а накрая се сети да каже нещо на Айси,но без Бела да чуе:
-Моля те,недей да говориш в присъствието на Бела,докато Ерик и Тери не се оправят!Разбра ли ме?
Върнете се в началото Go down
IcY_FrOzEn
трето ниво
трето ниво
IcY_FrOzEn


Брой мнения : 19
Registration date : 10.12.2007

Масата на учениците от трето ниво - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците от трето ниво   Масата на учениците от трето ниво - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 8:44 pm

- И без това почти не говоря ... - отговори момичето , като започна да се отдалечава . " Сега даже и да говоря не мога ! Не съм виновна на никой ! Не го ли разбират ! Приятели ? Как не , не можеше да е толкова хубаво ! " мислеше си Айси . Сега след като неможеше даже и да говори , явно единственото което не и бе забранено беше да мисли , въпреки че тя очакваше и това да и бъде забранено ! Сега тя бе обладана от невиждан гняв . Какво толкова беше направила ? Тя не бе искала Ерик да я прегърне ! Пък и да беше поискала щеше да бъде приятелски , защото не чувстваше нищо към нито едно от заобикалящите я момчета ! Сега искше единствено да е сама , за да не и викат и да не я обиждат повече ...
Върнете се в началото Go down
Бела Лестранж
директор на Violona
директор на Violona
Бела Лестранж


Брой мнения : 44
Age : 29
Location : Варна
Registration date : 21.11.2007

Масата на учениците от трето ниво - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците от трето ниво   Масата на учениците от трето ниво - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 9:11 pm

Бела се беше облегнала на един камък и следеше внимателно Айси и Драко. Беше много бясна. Знаеше че заради Айси, Тереза и Ерик ще скъсат. А скоро можеше да вземе и нейното гадже. Реши да накара Айси да ревнува. Хвана Драко и започна да го целува Laughing И в същия момент дойдоха Тереза и Ерик. Бела веднага скочи и тъкно щеше да пита Тереза какво е станало, Драко не я пусна. Той започна да я целува. Накрая Драко каза...



(Знам че е малко тъпичко и късичко, но с такъв ум кат моя толкова става) Laughing Very Happy Laughing
Върнете се в началото Go down
Тереза Лестранж
директор на Violona
директор на Violona
Тереза Лестранж


Брой мнения : 121
Age : 31
Location : In the Dark lord house....
Registration date : 20.11.2007

Герой
Герой:

Масата на учениците от трето ниво - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците от трето ниво   Масата на учениците от трето ниво - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 9:19 pm

През това време Тереза се метна на врата на Ерик.През рамото му видя Айси,която се отдалечаваше с оклюмала глава.Ерик се обърна да види на къде гледа приятелката си.
-Това,че ни скара за малко,не ни пречи да бъдем приятели с нея,нали?-попита тихо Тереза като не отместваше очи от Айси.
Ерик кимна с глава,а Тереза се затича към момичето.Знаеше какво е да си отхвърлена от всички и не искаше и друг да го изпитва,колкото и горда да беше.
-Ей нали не се сърдиш!-опита се тя да промени гласа,но въпреки студенината,тя наистина искаше да бъдат приятелки....
Върнете се в началото Go down
http://ourteenlife.topicboard.net/index.htm
IcY_FrOzEn
трето ниво
трето ниво
IcY_FrOzEn


Брой мнения : 19
Registration date : 10.12.2007

Масата на учениците от трето ниво - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците от трето ниво   Масата на учениците от трето ниво - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 9:40 pm

Айси се обърна към Тери и каза :
- Мисля че ти трябва да ми се сърдиш ! Заради мен едва не скъса с момчето което обичаш ! Мисля че дължа извинение ... - наведе глава момичето . Сега поне знаеше че на един от тях му пукаше за нея и се почуства ужасно виновна . " Ужасна съм ! Нараних толкова хора и въпреки всичко тя тук ! Не заслужавам такова мило държане " мислеше си Айси . Тогава Тереза се усмихна и каза ...



( и мойто е доста кратичко ама все пак ... Rolling Eyes )
Върнете се в началото Go down
Тереза Лестранж
директор на Violona
директор на Violona
Тереза Лестранж


Брой мнения : 121
Age : 31
Location : In the Dark lord house....
Registration date : 20.11.2007

Герой
Герой:

Масата на учениците от трето ниво - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците от трето ниво   Масата на учениците от трето ниво - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 9:48 pm

-Хей,спокойно де!Все пак тук всички сме приятели,нали!
Айси поклати глава и леко усмивка се прокрадна по лицето й.
-Хайде да отиваме към другите,че тук стана доста тъмно!
Момичетата се върнаха при останалите и цялата група тръгна към замъка,където щяха да си направят купон в момчешката стая..


(ако искате направо там да пишем,а Wink )
Върнете се в началото Go down
http://ourteenlife.topicboard.net/index.htm
Sponsored content





Масата на учениците от трето ниво - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците от трето ниво   Масата на учениците от трето ниво - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Масата на учениците от трето ниво
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Shcool :: Violona :: Черната зала-
Идете на: