Dark Shcool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dark Shcool

Here are we...The DEATHEATERS!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Масата на учениците от трето ниво

Go down 
+2
КеЙсИ_РиДдЪл
Тереза Лестранж
6 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Тереза Лестранж
директор на Violona
директор на Violona
Тереза Лестранж


Брой мнения : 121
Age : 31
Location : In the Dark lord house....
Registration date : 20.11.2007

Герой
Герой:

Масата на учениците от трето ниво Empty
ПисанеЗаглавие: Масата на учениците от трето ниво   Масата на учениците от трето ниво Icon_minitimeСря Ное 21, 2007 6:12 pm

Яжте,пийте и се веселете смъртождани!
Върнете се в началото Go down
http://ourteenlife.topicboard.net/index.htm
Тереза Лестранж
директор на Violona
директор на Violona
Тереза Лестранж


Брой мнения : 121
Age : 31
Location : In the Dark lord house....
Registration date : 20.11.2007

Герой
Герой:

Масата на учениците от трето ниво Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците от трето ниво   Масата на учениците от трето ниво Icon_minitimeСря Дек 12, 2007 5:53 pm

В залата влязоха група ученици.Това бяха Тереза,Бела и Мери Лестрандж,Кейси Риддъл,Драко Малфой и Айси.Всички глави се извърнаха към Тереза и Бела.Много малко знаеха обаче,че сега те двете ръководеха училището макар и все още да бяха ученички.Айси оглеждаше учениците.
-Това е Тереза!
-Коя?Тереза Лестрандж?!
-И Бела Лестрандж!
Отвсякъде се чуваше само това шуптене.
Айси погледна въпросително към Мери,но тя бе заета да обяснява нещо на Кейси и Драко.
Учениците седнаха,но....
Върнете се в началото Go down
http://ourteenlife.topicboard.net/index.htm
КеЙсИ_РиДдЪл
трето ниво
трето ниво
КеЙсИ_РиДдЪл


Брой мнения : 11
Age : 33
Registration date : 10.12.2007

Масата на учениците от трето ниво Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците от трето ниво   Масата на учениците от трето ниво Icon_minitimeЧет Дек 13, 2007 3:29 pm

..но Кейси се сети за нещо.Стана,прошепна нещо на Мери и Тереза,а те кимнаха и тръгнаха с нея.
-Къде ли отиват?-попита въпросително Айси.
-Техни си работи!-отвърна смешно Драко докато се опитваше да привлече вниманието на едно момче.То беше не много високо,с кафява коса и много красиво.Момчето го видя и тръгна към Малфой.
-Пак ли сваляш момичетата!-пошегува се с него Драко.
-Не!Говоря си с тях!Защо да не е забранено!-размя се новодошлият и го тупна по гърба.Тогава забеляза Айси.
-Ааа!Запознайте се!-каза бързо Драко като видя на къде гледа приятеля му.
-Здрасти!Аз съм Ерик!Приятно ми е!-протегна ръката си Ерик,а няколко момичета за малко не припаднаха под погледа на момчето.


Последната промяна е направена от на Нед Дек 16, 2007 1:58 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
IcY_FrOzEn
трето ниво
трето ниво
IcY_FrOzEn


Брой мнения : 19
Registration date : 10.12.2007

Масата на учениците от трето ниво Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците от трето ниво   Масата на учениците от трето ниво Icon_minitimeСъб Дек 15, 2007 11:02 am

- Приятно ми е ! Аз съм Айси . - каза момичето невзрачно , защото разбра че и той е един от поредните красавци по които тичат всички момичета . " О , да още един "плейбой" ! Не разбирам как го правят ! Все едно ... " мислеше си тя , но се наведе и отново започна да рисува . Така правеше винаги , когато я беше срам или се притесняваше .
Върнете се в началото Go down
Бела Лестранж
директор на Violona
директор на Violona
Бела Лестранж


Брой мнения : 44
Age : 29
Location : Варна
Registration date : 21.11.2007

Масата на учениците от трето ниво Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците от трето ниво   Масата на учениците от трето ниво Icon_minitimeСъб Дек 15, 2007 12:02 pm

-Ооо Айси се изчерви... - каза Бела. Да не се влюби от пръв поглед а?
Айси стана още по червена.
-Стига сте засрамвало момичето. - каза Ерик също много червен
-Тук да няма купон на доматите че всички станаха червени? - попита Бела като се смееше като луда. Чакай и аз да опитам... Май не станах червена а? Драко червена ли съм?
Върнете се в началото Go down
Тереза Лестранж
директор на Violona
директор на Violona
Тереза Лестранж


Брой мнения : 121
Age : 31
Location : In the Dark lord house....
Registration date : 20.11.2007

Герой
Герой:

Масата на учениците от трето ниво Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците от трето ниво   Масата на учениците от трето ниво Icon_minitimeСъб Дек 15, 2007 1:35 pm

-Да ама от смях!-каза вместо Драко новодошлата Тереза,след това отиде и прегърна Ерик-Как си,плейбойче?
-Както обикновенно,принцеске!-през смях каза Ерик.
След това целуна приятелката си и седна при тях.
-Къде са Мери и Кейси?-обърна се Драко към братовчедка си.
-Нанякъде!-отговори Тереза докато подаваше от вилицата си малко торта на Eрик.
Айси гледаше двете двойки и искаше сега Кейси и Мери да са тук.
В този момент в залата влетяха те двете заливащи се от смях.Айси се зарадва и,когато те седнаха ги попита..

(Айси измисли нещо интересно Razz)
Върнете се в началото Go down
http://ourteenlife.topicboard.net/index.htm
IcY_FrOzEn
трето ниво
трето ниво
IcY_FrOzEn


Брой мнения : 19
Registration date : 10.12.2007

Масата на учениците от трето ниво Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците от трето ниво   Масата на учениците от трето ниво Icon_minitimeСъб Дек 15, 2007 2:21 pm

- Какво става ? Защо се смеете така ? - попита Айси и отново се замисли " Най - сетне дойдоха , че вече не мога да седя тук ! Всеки прегръща другия , мляскат се и какво ли още не ! Дано по - бързо да минат първите дни че да свикна най - накрая с тая обстановка ! "


( доста е кратко ама и аз не се сещам нищо интересно Rolling Eyes )
Върнете се в началото Go down
КеЙсИ_РиДдЪл
трето ниво
трето ниво
КеЙсИ_РиДдЪл


Брой мнения : 11
Age : 33
Registration date : 10.12.2007

Масата на учениците от трето ниво Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците от трето ниво   Масата на учениците от трето ниво Icon_minitimeСъб Дек 15, 2007 2:53 pm

-Бяхме до Ейнджъл!Кейси направо щеше да се пръсне от ревност каго го прегърнах!-побутна с ръка Кейси все още смеещата се Мери.
-При кой?-наостри уши Ерик,защото до сега се беше гушкал с Тереза.
-При брат ти Ерик!-въздъхна влюбено Кейси.
Ерик се засмя и започна да я имитира.
-Ах ти!-направи се на ядосана Кейси и се протегна към Ерик като го хвана за обицата на устата му,а момчето веднага млъкна.-Още един път ме имитирай и ще видиш какво ще стане!
-Ехе!Остави ми момчето!-каза Тери с лигав глас като прагърна Ри през кръста.
Айси ги гледаше и от време на време се сееше заедно с тях.Те бяха най-веселата компания и въпреки всички слухове,че били отлични смъртожадни и убийци,те бяха верни приятели.
Докато тя размишляваше Кейси се наведе и я попита без останалите да чуят.
-Айси,имаш ли си приятел?Защото ако искаш да ни бъдеш една от най-добрите приятели трябва да ни споделяш някой неща!



Ето ви!Това трябва да е дълго ама дайте и вие по-дълги!
Върнете се в началото Go down
IcY_FrOzEn
трето ниво
трето ниво
IcY_FrOzEn


Брой мнения : 19
Registration date : 10.12.2007

Масата на учениците от трето ниво Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците от трето ниво   Масата на учениците от трето ниво Icon_minitimeСъб Дек 15, 2007 8:24 pm

- Ами ... нямам ! - каза Айси и наведе глава . - Хора като мен трудно намират приятели да не говоря за по - сериозни връзки . Сещате се ... Както в обикновенното учлище , така и в Хогуортс бях аутсайдер . Сега сигурно пак ще бъде така . Е в магическото имах няколко приятелчета и дори гадже , но нещата се оплетоха и всичко свърши . Пък и честно казано нямам нужда от приятели ... всички близки които някога съм имала просто ... умират ! Не знам какво е това , но първо беше единствената ми приятелка , която и до ден днешен си остава моята най - добра ! След това загубих и родителите си ... вече не знам какво да правя ! - продължи момичето , докато всички я слушаха внимателно .
Върнете се в началото Go down
Ерик_Забини
трето ниво
трето ниво
Ерик_Забини


Брой мнения : 17
Age : 32
Location : In FrOnT oF YoU
Registration date : 15.12.2007

Масата на учениците от трето ниво Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците от трето ниво   Масата на учениците от трето ниво Icon_minitimeСъб Дек 15, 2007 8:40 pm

Пръв Ерик развали неловката мълчание:
-Но като казваш,че някога си имала приятели,това не значи,че сега не можеш да имаш!В смисъл не си ти виновна за това,което става!Хайде!По-спокойно!Ние сега сме тук и очакваме ти да ни разрешиш да сме приятели!-след това Ерик прегърна с една ръка Айси през раменете.
-Мерси!-плахо се усмихна Айси,а след няколко секунди по лицето й се разля по широка усмивка,защото всички и се усмихнаха укоражително.Всички освен...Тереза.Ерик без да се усеща продължаваше да прегръща Айси през раменете,докато говореше с Драко.
-Ей,после ще дойдеш ли с нас до гората?-прошепна в ухото на Айси,Ри.
Върнете се в началото Go down
Тереза Лестранж
директор на Violona
директор на Violona
Тереза Лестранж


Брой мнения : 121
Age : 31
Location : In the Dark lord house....
Registration date : 20.11.2007

Герой
Герой:

Масата на учениците от трето ниво Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците от трето ниво   Масата на учениците от трето ниво Icon_minitimeСъб Дек 15, 2007 8:58 pm

Това вече беше прекалено.Тереза стана,като събори всички чаши.Ерик я погледна въпросително,но като видя разярените очи на Тери се сети за какво става въпрос.Отдръпна се бързо от Айси.Тереза не изчака да види какво ще става.Избута стола си назад,който се счупи от падането и тръгна към вратата.
Момичето излезе навън.Силен вятър задуха зловещо студеното от сълзи лице на красавицата.За първи път плачеше заради момче.Може би защото за първи път се бе влюбила.Тя седна на един камък,а косата й се преплиташе от силния вятър.Лестрандж замръзваше,но тя бе досатъчно силна за да издържи на студа.
През това време вътре.....
Върнете се в началото Go down
http://ourteenlife.topicboard.net/index.htm
Draco Malfoi
трето ниво
трето ниво
Draco Malfoi


Брой мнения : 20
Age : 32
Registration date : 24.11.2007

Масата на учениците от трето ниво Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците от трето ниво   Масата на учениците от трето ниво Icon_minitimeСъб Дек 15, 2007 9:12 pm

Бела и Мери гледаха с нескрита ненавист към Айси.Кейси и Драко седяха и гледаха неловкия разговор.Накрая Драко се обади първи:
-Вижте,Айси не е виновна!Ерик я прегърна,а тя не го е карала!
-Млъкни като не разбираш.-скастри го спокойно Мери,без да го поглежда.
-А ти ще ни обясниш,как така успя за две минути да скараш Тереза и Ерик!Това,че ти не можеш да имаш приятели и любов,това не означава да разваляш чуждите!-обърна се Бела към Айси.
-Не,Бела!Тя не е виновна!Наистина!-обади се също Кейси.
-Млъкнете и двамата!-развика се Бела,защото Драко се готвеше да каже нещо.Сега тя бе прекалено ядосана и за това се опитваше да си изкара нервите върху друг,тоест върху Айси-А ти не ме гледай толко невинно,защото ще те прекатуря с някое проклятие!
Върнете се в началото Go down
IcY_FrOzEn
трето ниво
трето ниво
IcY_FrOzEn


Брой мнения : 19
Registration date : 10.12.2007

Масата на учениците от трето ниво Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците от трето ниво   Масата на учениците от трето ниво Icon_minitimeСъб Дек 15, 2007 9:40 pm

- Както винаги ... - прошепна Айси с въздишка , събра набързо нещата си и излезе от залата с бърза крачка . Беше и писнало за всичко да е виновна , за всяко малко и незначително нещо ! Всеки път беше така ! Черната овца на всички , върху която можеш спокойно да изкараш чувствата си . И така при всяка такава случка , тя стигаше до извода че е виновна , за това че същетствува . Тя бе причината Тереза и Ерик да се скарат , както и причината заради която Бела се развика на всички . Тя носеше нещастието в сърцето си , но неможеше да го изстръгне . На излизане усети същия силен и сковаващо студен вятър , които бе усетила и Тери . Прониза я право в сърцето като нож , но това бе дори по - голяма болка ... Да нямаш приятели и никой до себе си е можеби най - лошото нещо което може да се случи на човек , а Айси не искаше това да се случи с останалите . Така реши че трябва просто да ги остави и да се махне колкото се може по-далече , за да не причинява повече болка когато...
Върнете се в началото Go down
КеЙсИ_РиДдЪл
трето ниво
трето ниво
КеЙсИ_РиДдЪл


Брой мнения : 11
Age : 33
Registration date : 10.12.2007

Масата на учениците от трето ниво Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците от трето ниво   Масата на учениците от трето ниво Icon_minitimeСъб Дек 15, 2007 10:02 pm

Кейси видя Айси и се затича към нея.Помогна й да се оправи,а след това й каза:
-Айси,не слушай Бела!Тя винаги реагира така ако става въпрос за братовчедка й!!Просто недей да я слушаш!Моля те!!
Момичето гледаше към Кейси.Тя знаеше,че това момиче бе легилимант ,но не отдръпна очи.
През това време Ерик дойде при тях.Той каза същото като Кейси и тримата се запътиха обрътно към масата..
Върнете се в началото Go down
IcY_FrOzEn
трето ниво
трето ниво
IcY_FrOzEn


Брой мнения : 19
Registration date : 10.12.2007

Масата на учениците от трето ниво Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците от трето ниво   Масата на учениците от трето ниво Icon_minitimeСъб Дек 15, 2007 10:42 pm

През целия път до залата Айси се чустваше виновна . Вървеше , но не казваше нищо , просто чоплеше пръстите си и си мислеше . Сега кой знае в какво щяха да я обвинят или да и се развикат . Не и се стоеше там , всъщност не и се стоеше никъде ! Искаше и се просто да я няма , за да не пречи на никой ! "Какво ли щеше да бъде ако ме нямаше ? И ако сега изчезна или си отида , дали някой ще забележи че ме няма ? Абе защо въобще си задавам тези като знам отговора ?! Никой няма да забележи липсата ми ! Все едно какво се случва с мен , нали на другите трябва да име добре ! " - размишляваше момичето . Тогава ...
Върнете се в началото Go down
Бела Лестранж
директор на Violona
директор на Violona
Бела Лестранж


Брой мнения : 44
Age : 29
Location : Варна
Registration date : 21.11.2007

Масата на учениците от трето ниво Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците от трето ниво   Масата на учениците от трето ниво Icon_minitimeСъб Дек 15, 2007 11:51 pm

Бела ислези от замъка като вихрушка. Тя търсеше Тезера. Трябва да е някъде наоколо - помисли си я. Като не обърна внимание на Айси, попита Кейси:
-Да си виждала Тереза?
-Не не съм. - каза тя.
-Ерик би ли ми помогнал да намеря уж гаджето ти. Както се държиш напоследък май ще късате. - развика се Бела като едвам държеше сълзите си. И къде е Драко?
Върнете се в началото Go down
Ерик_Забини
трето ниво
трето ниво
Ерик_Забини


Брой мнения : 17
Age : 32
Location : In FrOnT oF YoU
Registration date : 15.12.2007

Масата на учениците от трето ниво Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците от трето ниво   Масата на учениците от трето ниво Icon_minitimeНед Дек 16, 2007 9:48 am

-Ти полудя ли?-не й отговори на въпроса Ерик-Ако аз скъсам с Тереза значи нещо не съм наред!!
-Добре де!По-спокойно!-махна с ръка Бела-А Драко къде е?
-Нямам представа!-вдигна рамене момчето докато оглеждаше всичко наоколо-Ами Тереза сега къде е отишла!
Бела и Ерик претърсиха цялата околност,но без следа от Тереза.Забини започваше да се паникъосва.
През това време вътре в черната зала.....
Върнете се в началото Go down
КеЙсИ_РиДдЪл
трето ниво
трето ниво
КеЙсИ_РиДдЪл


Брой мнения : 11
Age : 33
Registration date : 10.12.2007

Масата на учениците от трето ниво Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците от трето ниво   Масата на учениците от трето ниво Icon_minitimeНед Дек 16, 2007 12:44 pm

..Кейси и Мери си говореха.Айси седеше до тях и искаше да си тръгне,защото те не я включваха в разговора.
След няколко минути при тях дойде Ейнджъл.Той бе с година по-голям от останалите и затова бе от четвърто ниво.
-Ерик ми каза нещо за Тереза и някаква нова ученичка..как й беше името?-запъхтяно каза красавеца при което Кейси се изчерви,а Мери започна да се смее.Ейнджъл беше третия и последния красавец в училището.Ерик се бе метнал на брат си,макар и да беше малко по-хубав от Джи.
-Айси е новата ученичка!Но тя не е виновна,че брат ти я прегърна!-каза Мери като се поуспокои.
-Брат ми я е прегърнал?!-вдигна вежди Джи-Той се е побъркал!
-Не не се е!Те с Бела отидоха да потърсят Тереза,а Драко не се вижда никъде!!!!!-обади се за първи път Кейси.
В този момент при тях влетяха Бела и Ерик с много разтревожени лица....
Върнете се в началото Go down
Ерик_Забини
трето ниво
трето ниво
Ерик_Забини


Брой мнения : 17
Age : 32
Location : In FrOnT oF YoU
Registration date : 15.12.2007

Масата на учениците от трето ниво Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците от трето ниво   Масата на учениците от трето ниво Icon_minitimeНед Дек 16, 2007 2:11 pm

..-Какво е станало?-попита веднага Мери.
-Тереза я няма!Преобърнахме всичко,но я няма!-каза бързо и много запъхтян от тичането Ерик.-Трябва да кажем на някой!
-Няма да казваме на никого!-обади се Ейнджъл-Ще отидем да я търсим,но не като хора!
-Как така?!-не успя да загрее Кейси.
-Като зоомази.-допълни Драко.
-Има само един проблем!-каза Мери и всички я погледнаха.-Дали Айси може да се преобразява!
Погледите се извърнаха към Айси,а то каза:....
Върнете се в началото Go down
IcY_FrOzEn
трето ниво
трето ниво
IcY_FrOzEn


Брой мнения : 19
Registration date : 10.12.2007

Масата на учениците от трето ниво Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците от трето ниво   Масата на учениците от трето ниво Icon_minitimeНед Дек 16, 2007 4:23 pm

-Аз ... не съм го правила досега... Вие , вървете ... аз ще се опитам ....- каза момичето и другите тръгнаха . " Добре , време е ! До сега никога не съм го правила но се надявам да успея . Господи помогни ми ! " - мислеше си тя на излизане от залата . Когато излезе , се затича на някъде оглеждайки се за нещо . Най - накрая се спря и каза тихо " Това е мястото " след това свали всички връхни дрехи и затвори очи . След секунда нещо като мълния удари мястото на което Айси беше застанала и вместо момиче изпод мъглата се показа красива пума със снежнобели зеници . "Господи ! Успях ! Е другите го правят ежедневно , но аз ... добре трябва да ги настигна ! " каза си момичето и затича по посоката която бяха поели останалите . Когато приятелите я видяха не се учудиха много , защото за тях беше ежедневие , но ...
Върнете се в началото Go down
КеЙсИ_РиДдЪл
трето ниво
трето ниво
КеЙсИ_РиДдЪл


Брой мнения : 11
Age : 33
Registration date : 10.12.2007

Масата на учениците от трето ниво Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците от трето ниво   Масата на учениците от трето ниво Icon_minitimeНед Дек 16, 2007 5:16 pm

..но никой не очакваше да го направи от първия път.
-Браво!За първи път е супер!-появи се някаква лека и хладна усмивка по лицето на Кейси-Хайде да тръгваме!
След това тя се преобрази с невиждана лекота в леопард,Ерик в гепард,Драко в бяла пантера,Бела в куче,Мери във вълк,а Ейнджъл в лъв.Седмината се затичаха към гората.Кейси и Ерик бяха най-отпред,защото все пак те се бяха преобразили в едни от най-бързите животни.
Тичаха около 10 минути.Накрая всички спряха и се тръшнаха на земята от умора. Те се преобразиха,а Айси остана в пума.За момента не знаеше как да се превърне отново в човек.Кейси видя и стана да й обясни.
-Поемаш въздух,затваряш очи и започваш да си повтаряш заклинанието "Контерна".Ние вече можем и без да си затваряме очите и само веднъж като го кажем заклинанието да си възвърнем човешкия облик,но ти го правиш за първи път!
След това се отдръпна от Айси,за да може тя да се трансфигурира...
Върнете се в началото Go down
IcY_FrOzEn
трето ниво
трето ниво
IcY_FrOzEn


Брой мнения : 19
Registration date : 10.12.2007

Масата на учениците от трето ниво Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците от трето ниво   Масата на учениците от трето ниво Icon_minitimeНед Дек 16, 2007 5:35 pm

Тогава пумата кимна с глава , пое си въздух , затвори очи и каза :
- Контерна ! - за секунда проблясна слаба светлина , а на мястото на пумата се показа Айси леко окаляна . Момичето стана изтупа се и каза задоволително :
- Ей , успях ! - после обаче щастието от лицето и се истри като се сети че още не са намерили Тери - А сега какво ще правим ? Капнах от умора , а Тереза още я няма ! Чуствам се ужасно виновна за цялата тая работа ... ако не бях аз , нямаше сега да сме тук и ....
Върнете се в началото Go down
Бела Лестранж
директор на Violona
директор на Violona
Бела Лестранж


Брой мнения : 44
Age : 29
Location : Варна
Registration date : 21.11.2007

Масата на учениците от трето ниво Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците от трето ниво   Масата на учениците от трето ниво Icon_minitimeНед Дек 16, 2007 9:25 pm

Айси неможа да си продължи изречението, защото Бела я прекъсна:
-Хайде имаме 10 минути да си починем. И по това време да мислим къде да я търсим.
Всички легнаха на тревата и започнаха да мислят. След 10 минути Бела стана и каза:
-Аз не се сещам къде може да е. И 10-те мимути минаха. Някой друг да се е сетил?
-Аз не се сещам. - каза Мери
-Аз също. - каза Кейси
-Нито пък аз. - каза Драко
Всички погледха към Ерик.
-Аз май знам къде е. - каза той
Върнете се в началото Go down
Ерик_Забини
трето ниво
трето ниво
Ерик_Забини


Брой мнения : 17
Age : 32
Location : In FrOnT oF YoU
Registration date : 15.12.2007

Масата на учениците от трето ниво Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците от трето ниво   Масата на учениците от трето ниво Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 3:13 pm

..Момчето се изправи и се затича към едни скали.Останалите го последваха,а той пътем се превърна в гепард.Останалите последваха примера му и продължиха с все сила да тичат,макар,че бяха доста изморени.
Ерик стигна до скалата.Забави ход и започна да ходи съвсем тихо,като истински гепард.На Мери и Бела им беше най-трудно да пазат тишина,защото не бяха от родовете на котките,в сравнение с другите.
-Тук е!-каза Ерик след като се трансфигурира.
-От къде знаеш!-пусна шега Драко.
Ерик не му отговири.Заобиколи скалата и там наистина беше Тереза.Но не беше сама.С нея беше добермана Вирджиния.След като добермана видя Ерик оголи зъби и започна да ръмжи.Добре,че Тери я беше хванала за диамантената каишка....
Върнете се в началото Go down
Тереза Лестранж
директор на Violona
директор на Violona
Тереза Лестранж


Брой мнения : 121
Age : 31
Location : In the Dark lord house....
Registration date : 20.11.2007

Герой
Герой:

Масата на учениците от трето ниво Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците от трето ниво   Масата на учениците от трето ниво Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 3:21 pm

-Махайте се!-просъска им тя злобно-Веднага!
-Тереза!Трябва да разбереш,че Ай..-започна да обяснява Ерик.
-Не ме интересува!-прекъсна го Лестрандж с леден глас,като никога.
-Тери!Бъди разумна!Да не мислиш,че ще обичам друга освен...
-Тереза наистина излушай го!-пресъна го отново Кейси-Разбирам да се сърдиш на него и на новата,но това не означава да се сърдиш и на нас!
-Ела за малко.-дръпна я настрани Тереза и..
Върнете се в началото Go down
http://ourteenlife.topicboard.net/index.htm
Sponsored content





Масата на учениците от трето ниво Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на учениците от трето ниво   Масата на учениците от трето ниво Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Масата на учениците от трето ниво
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Shcool :: Violona :: Черната зала-
Идете на: