Dark Shcool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dark Shcool

Here are we...The DEATHEATERS!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Разходка с неочакван край

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
KarolinBerg
трето ниво
трето ниво
KarolinBerg


Брой мнения : 10
Registration date : 25.12.2007

Разходка с неочакван край Empty
ПисанеЗаглавие: Разходка с неочакван край   Разходка с неочакван край Icon_minitimeВто Дек 25, 2007 11:58 pm

Над езерото вече проблясваха последните лъчи на отиващото си слънце и нямаше жива душа. Единственото скитащо същество бе една нова ученичка на Дарк, която бе решила да отпразнува първия си ден в училището със смразяваща кръвта разходка.
Тя вървеше по брега с обувките си в ръце и гледаше залеза със странна усмивка на уста. Беше готова да започне отначало живота си, да загърби миналото и да продължи напред. Нищо от случилото се вече нямаше значение...
Вървеше и мислеше какви ли същества се крият в катранените води на това призрачно езеро, когато й хрумна да се гмурне. Разтовари излишните дрехи и затъкна пръчката си в банския си.
Заплува от начало до брега, а после и по-навътре.
Неочаквано нещо сграбчи крака й. Лакриса се съпротивляваше, но здравата хватка не отпускаше захвата си дори на милиметър. Момичето се засмя почти истерично и извади пръчката си. "Империо" бе достатъчно, не само за да бъде пуснат крака й, но и за да види една мършава капа да изплува на повърхността, да се ухили налудно и да затанцува неудържимо весело.
Лакриса се засмя с глас, когато с периферното си зрение забеляза движение по брега. Имаше някой там и той в момента се опитваше да задигне дрехите й. Тя заплува с всички сили натам, но докато стигне, крадецът беше изчезнал.
Лакриса се заозърта гневно, когато забеляза че още някой се приближава по бреговата ивица на езерото към нея...кой ли беше пък това?
Върнете се в началото Go down
Тереза Лестранж
директор на Violona
директор на Violona
Тереза Лестранж


Брой мнения : 121
Age : 31
Location : In the Dark lord house....
Registration date : 20.11.2007

Герой
Герой:

Разходка с неочакван край Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка с неочакван край   Разходка с неочакван край Icon_minitimeНед Дек 30, 2007 3:10 pm

Това беше Тереза Лестранж.Тя приближаваше с бърза стъпка към момичето,което беше излязло от водата.Когато започна да наближава Лакриса видя студеното непроницаемо лице на Лестрандж и стройната й фигура.Тогава Тереза я попита без да я поздрави със студен глас:
-Този,който беше преди малко тук познаваш ли го!!
Момичето поклати глава,а Тереза съвсем побесня.Тогава тя извади от дългата си мантия пръчката и измагъоса змия.Лакриса леко се изплаши и се отдръпна назад.Тереза започна да говори на змията,докато момичето гледаше с широко отворени очи как чернокското съска на змията,без тя да може да разбере какво.
Ето какво й говореше тя:
-Отиди и доведи Бела,Драко и Неко!С тях трябва да обсъдим мисията на господаря ни!
-Добре,господарке!

Тогава змията изчезна и още преди Тери да каже нещо при тях се магиопортираха Бела и Драко,а малко по-късно и Неко...
Върнете се в началото Go down
http://ourteenlife.topicboard.net/index.htm
KarolinBerg
трето ниво
трето ниво
KarolinBerg


Брой мнения : 10
Registration date : 25.12.2007

Разходка с неочакван край Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка с неочакван край   Разходка с неочакван край Icon_minitimeПон Дек 31, 2007 12:57 am

-Това патронус ли беше или просто змийче?-попита леко развеселена Лакриса. Не беше забравила целия срам около свиването на друхите й, но за сметка на това много се радваше всеки път когато видеше змия. Незнайно защо много ги обичаше.
-Лакриса Бърг между другото, надали се познаваме.-подаде ръка тя и с интерес зачака да чуе име.
-Приятно съвпадение е, че се появихте именно в този момент. Не знам как щях да се разправям с тази паплач само по бански. Боже, не мога да си представя дори какви клюки ще се разнесат ако още някой ме види така. Бихте ли ми услужили с връхната си дреха преди да съм си навлякла неприятности с това облекло? Просто не бих могла да понеса срама... Това нещастно същество ще си плати за глупостта си да препречи пътя ми...-закани се тя гневно.
Заболя я главата от толкова много гняв и безсилие пред тази трагедия. Надяваше се, че това момиче, което и да бе то, все пак ще склони да й услужи поне с парче плат да се прикрие преди някой да я види в това засрамващо положение. Също така се и надяваше да хване негодника и да го накара да си плати за дързостта...
Върнете се в началото Go down
Тереза Лестранж
директор на Violona
директор на Violona
Тереза Лестранж


Брой мнения : 121
Age : 31
Location : In the Dark lord house....
Registration date : 20.11.2007

Герой
Герой:

Разходка с неочакван край Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка с неочакван край   Разходка с неочакван край Icon_minitimeЧет Яну 10, 2008 11:16 pm

Преди да й отговори Тереза каза със ироничен глас:
-Аз съм Тереза!Тереза Лестранж!И според изрично казах,че не бива да се влиза в това езеро!
Момичето не отговори,а само се вгледа в черните очи на Тери.
-Въпреки всичко-свали наметалото си Тереза-Не бива да оставяме чистокръвните да настинат нали така?!-усмихна се за първи път момичето,но веднага я свали от лицето си като се сети за предишният въпрос на Лакриса-Питаш ме дали това е патронус или змия....неее...моята змия е боа и ще е малко трудно да е толкова малка!Но не е и патронус!
Върнете се в началото Go down
http://ourteenlife.topicboard.net/index.htm
Sponsored content





Разходка с неочакван край Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка с неочакван край   Разходка с неочакван край Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Разходка с неочакван край
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Shcool :: Черното езеро-
Идете на: