Dark Shcool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dark Shcool

Here are we...The DEATHEATERS!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Черното езеро

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Тереза Лестранж
директор на Violona
директор на Violona
Тереза Лестранж


Брой мнения : 121
Age : 31
Location : In the Dark lord house....
Registration date : 20.11.2007

Герой
Герой:

Черното езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Черното езеро   Черното езеро Icon_minitimeЧет Ное 22, 2007 7:49 pm

Тук внимавайте!Има всякакви същества около езерото!
Черното езеро LeonidOfTheLake_suddeth
Върнете се в началото Go down
http://ourteenlife.topicboard.net/index.htm
IcY_FrOzEn
трето ниво
трето ниво
IcY_FrOzEn


Брой мнения : 19
Registration date : 10.12.2007

Черното езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черното езеро   Черното езеро Icon_minitimeПон Дек 10, 2007 12:37 am

На брега на езерото седеше младо , красиво момиче с черна дълга коса скриваща почти цялото и лице - това беше Айси . Тя бе дошла тук , за да развива хобито си или иначе казано - да рисува.Сега тя беше нова тук и не очакваше никакво внимание . Въпреки че знаеше за страшните създания , това не я плашеше дори я караше да се чувства уютно , а и какво можеше да се случи нали е смъртожадна.И така седейки сама на брега тя рисуваше и си мислеше колко би било интересно да се влюби , да си намери приятели и въобще всичко интересно . За интересните работи тя знаеше че на нея не се случват , за приятелите - тя нямаше такива , а за любовта - тя единствено бе чувала , но въпреки това продължаваше да мечтае , когато изведнъж към нея се приближи ...
Върнете се в началото Go down
Тереза Лестранж
директор на Violona
директор на Violona
Тереза Лестранж


Брой мнения : 121
Age : 31
Location : In the Dark lord house....
Registration date : 20.11.2007

Герой
Герой:

Черното езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черното езеро   Черното езеро Icon_minitimeПон Дек 10, 2007 6:46 pm

Красиво момиче.Косата се вееше след нея докато тя крачеше окло езерото.Тя бе на петнайсет и въпреки годините си нейният господар я бе направила директорка на училището.Този пост би трябвало да поддържа майка й Белатрикс Лестрандж,но понеже нея сега я нямаше Тереза трябваше да държи училището заедно с братовчедка й Бела.
Тереза се приближи към момичето и я попита студено:
-Здравей!Ти трябва да си от училището нали?
Момичето кимна.Тереза огледа езерото след това попита събседничката си:
-Ти си нова нали?
Върнете се в началото Go down
http://ourteenlife.topicboard.net/index.htm
IcY_FrOzEn
трето ниво
трето ниво
IcY_FrOzEn


Брой мнения : 19
Registration date : 10.12.2007

Черното езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черното езеро   Черното езеро Icon_minitimeПон Дек 10, 2007 7:39 pm

- Аха ... - кимна съгласително момичето и продължи да си драска . " Най - сетне ! Някой да ме види и то кой ! Хах изглежда ми свестна , пък и все пак ръководи училището ! Е едва ли нещо ще излезе все пак съм нова , а никой не харесва новите ... все едно свикнала съм " - мислеше си Айси . Обърна се към красавицата , откъсна листа на който до сега рисуваше и се захвана с нещо друго , като постоянно поглеждаше към Тереза .
Върнете се в началото Go down
Draco Malfoi
трето ниво
трето ниво
Draco Malfoi


Брой мнения : 20
Age : 32
Registration date : 24.11.2007

Черното езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черното езеро   Черното езеро Icon_minitimeПон Дек 10, 2007 7:57 pm

През това време към тях се приближи красиво момче следвано по петите от няколко момичета.Това беше Драко Малфой.Той пристигна при братовчедка си като я поздрави:
-Какво става?
-Нищо особенно!-вдигна рамене момичето-Къде са Бела,Мери и Кейси?
-В библиотеката са май!-отговори момчето като седна до нея.Тогава забеляза новата ученичка и попита лукаво Тери-Защо не ме запознаеш?
-Защо пък не!-изплези му се Тери и ги подкани да се запознаят.
-Здравей.Аз съм Драко Малфой.-лъчезарно се усмихна момчето,след която усмивка сякаш преминаха тръпки по тялото на момичето..
Върнете се в началото Go down
IcY_FrOzEn
трето ниво
трето ниво
IcY_FrOzEn


Брой мнения : 19
Registration date : 10.12.2007

Черното езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черното езеро   Черното езеро Icon_minitimeПон Дек 10, 2007 8:37 pm

Драко потрепна щом видя очите на момичето - толкова ледени че почти бели , но въпреки това много красиви.
- Айси ! - каза момичето и се здрависа с красавеца . " Е значи това е Драко , този който всички харесват" - помисли си момичето , но се сети че той може да чете мисли и се изчерви . След това се обърна и го огледа , погледна към рисунката си и отново започна да рисува . На листа ясно се личаха две човешки лица ... По всичко личеше че синеочката рисуваше братовчедите . Рсунката обаче бе излязла доста сполучлива , но Айси изглеждаше недоволна ...
Върнете се в началото Go down
КеЙсИ_РиДдЪл
трето ниво
трето ниво
КеЙсИ_РиДдЪл


Брой мнения : 11
Age : 33
Registration date : 10.12.2007

Черното езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черното езеро   Черното езеро Icon_minitimeПон Дек 10, 2007 9:31 pm

Тогва към тях се приближиха Кейси,Мери и Бела.Бела видя Айси и за миг някакъв пламък премина през очите й.
-Ехо!Къде бяхте бе!-усмихнато се изправи Тереза и прегърна туко дошлите си приятелки.-Е искам да ви запозная!Айси това е Бела,който ми е братовчедка и за да не се объркаш да знаеш,че ходи с Драко.Това е Кейси,но с нея не сме роднини!А това е Мери,която също ми е братовчедка,но се пада братовчедка и на Драко!Доста оплетено,но...ще свикнеш ако естествено искаш да бъдеш една от нас!
Върнете се в началото Go down
IcY_FrOzEn
трето ниво
трето ниво
IcY_FrOzEn


Брой мнения : 19
Registration date : 10.12.2007

Черното езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черното езеро   Черното езеро Icon_minitimeПон Дек 10, 2007 9:45 pm

-Aха , а какво значи една от вас ? - попита момичето невменяемо - Както и да е , прдопреждавам че откакто съм се родила преча на всеки , та ме е страх да имам другарчета . Е ако решите че мога да ви бъда приятелче , много ще се радвам . Smile Ох , много се разприказвах Embarassed Е има ли някое момченце и за мен? - попита закачливо момичето и всички се засмяха .
Върнете се в началото Go down
КеЙсИ_РиДдЪл
трето ниво
трето ниво
КеЙсИ_РиДдЪл


Брой мнения : 11
Age : 33
Registration date : 10.12.2007

Черното езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черното езеро   Черното езеро Icon_minitimeПон Дек 10, 2007 10:10 pm

-Ще ти намерим!-смигна й дяволито Кейси и погледна към Драко.-Поне той със сигурност ще ти намери!
Момчето започна да я гъделичка,а останалите ги гледаха като се хилеха.Накрая вече Кейси се измори и накара Драко да спре.
-Е ще ходим ли някъде?-попита останалите Мери.
-Все едно къде!Само да знете,че съм гладна!!!-седна на тревата Кейси.
-Еми айде към черната зала!-разпалено ги подтикна Тереза,която също беше гладна.
Тогава приятелите тръгнаха към залата,където щяха да похапнат.Поне някой от тях.

(айде направо там да пишем)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Черното езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Черното езеро   Черното езеро Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Черното езеро
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Shcool :: Черното езеро-
Идете на: