Dark Shcool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dark Shcool

Here are we...The DEATHEATERS!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 кафене "Death"

Go down 
АвторСъобщение
Тереза Лестранж
директор на Violona
директор на Violona
Тереза Лестранж


Брой мнения : 121
Age : 31
Location : In the Dark lord house....
Registration date : 20.11.2007

Герой
Герой:

кафене "Death" Empty
ПисанеЗаглавие: кафене "Death"   кафене "Death" Icon_minitimeСря Ное 21, 2007 6:49 pm

Тук идват само подчинените на Лорда!
Върнете се в началото Go down
http://ourteenlife.topicboard.net/index.htm
Тереза Лестранж
директор на Violona
директор на Violona
Тереза Лестранж


Брой мнения : 121
Age : 31
Location : In the Dark lord house....
Registration date : 20.11.2007

Герой
Герой:

кафене "Death" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кафене "Death"   кафене "Death" Icon_minitimeВто Апр 07, 2009 5:56 pm

Качулата фигура влеза в кафето.Качулката скриваше тъмните очи на момичето.Кафето беше пълно...
-Както винаги!-просъска тихо Тереза и свали наметалото.
Косата й се спусна като було покрай раменете и гърба,а в кафето настана тишина.С черните си очи огледа всички.Малко хора устояха на погледа й.
-Свободна маса...сепаре?-прошепна тя,но я чуха всички.
Една сервитьорка пристъпи към нея.Почти видимо трепереше,но в очите й не се четеше страх.
-След мен.-промълви тя и тръгна към най-долният край на помещението-Ще желаете ли нещо,г-це Лестранж?
-Нещо топло.-отвърна Ари и я погледна,а след това съвсем леко се усмихна-Недей да трепериш.Няма да ти сторя зло...освен ако не ме предизвикаш.
-Благодаря.-срамежливо се усмихна момичето и бързо се отдалечи от масата.
-Глупачка.-стопи се усмивката на Лестранж и погледна часовника си.
Трябваше да чака.А колко много мразеше да чака....
-Тереза Лестранж?-внезапно чу глас до себе си.
Обърна се и видя три фигури.Не беше усетила никакво придвижване...
-Имам навика да изненадвам враговете си...-прошепна странницата.
-Какво?!-обърка се Ари....как по дяволите й беше прочела мислите?!
-И за това имам отговор.-промълви фигурата и тримата свалиха качулките си.
Тежки къдрици паднаха около раменете на първата жена...
-Джесика Малфой...-изсъска Лестранж-Надявам се знаеш колко неприятно ми е изобщо да те видя тук.О... също и Касиди Лестранж,а и Ребека Блек
-Чувствата ни са взаимни,Лестранж.-лицемерно се усмихна Касиди и седна срещу Тереза-Драко не беше от възторг като разбра за...малката ни среща.
-Брат ти е един предател...би ли му предала това?-погледна към Джесика Тереза
-С голямо ...неудоволствие.-продължи да се усмихва Малфой-И каква беше голямата новина заради която трябваше да се срещнем с теб.
-Става въпрос за....-започна Тереза,но млъкна като видя задаващата се сервитьорка-Благодаря.Става въпрос за Ордена на феникса.
Видя как очите на Джесика се напрегнаха.
-Май завладях интереса ти,а?-лукаво се усмихна Лестранж-Решили са да ни нападнат.С или без война,ние трябва да убием Потър...прекалено много аврори са.
-Какъв е шансът ни да победим?-попита Касиди.
-Ако знаех нямаше да се допитам до вас.
-Ти си ми сестра,но нищо не ми пречи да те убия...-облегна се назад Кас със притворени очи.
-Малко ще ти е трудно.-просъска Ари.
-Нека да оставим това мило сестринство и да обсъдим това което ни предстои!-намеси се Ребека-Сириус няма да ми посегне...
-От къде можеш да бъдеш сигурна?!-попита я ядосано Джесика-Токова си доверчива...
-Знам го!-рязко се обърна към нея Блек.
-Хората са убивали майките си,а ти ми говориш за...
-Млъкни,Джесика!-просъска Бека и се обърна отново към Тереза-Сириус няма да ми посегне,но и не мога да го накарам да предоврати битката...няма начин.
-Никой не може да го направи.-поклати глава Лестранж-Единствения изход е убийството на Потър.
-А това е почти невъзможно.-кимна Касиди,разбираща на къде бие сестра й.
-Но не и напълно...все някак ще намерим начин.Довечера ще има заседание с Господаря.Тогава ще измислим друг план...
-Тогава да тръгваме...-изправи се Малфой-Тази дупка ме кара да се чувствам некомфортно...за пореден път се убеждавам,Лестранж,че нямаш никакъв вкус!
-Говори си колкото искаш.-остави един галеон на масата Тереза и мина покрай Джесика много близко-Ще видим кой ще се смее последен...
Четирите излязоха от кафето и се магиопортираха.
Върнете се в началото Go down
http://ourteenlife.topicboard.net/index.htm
 
кафене "Death"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Shcool :: Кафенета-
Идете на: